Güliş’in Butiği  sahipleri, karı koca ekibi Güliş  ve Erkan’dan selamlar!

       Moda ve sosyal medya her zaman Güliş’in hobileriydi. Instagram ve roseandrose gibi sitelerde giyim ve aksesuar  kombinleri yaparak insanlara en kaliteli ürünü en ucuz fiyata nasıl bulunur bunları araştırıp takipçilerine aktardı. Takipçilerin isteği üzerine Güliş’in Butiğini  açarak bu tutkuları tam zamanlı bir işe dönüştürmeye karar verdik.

       Şahane, moda meraklı müşterilerimizin himayesi nedeniyle çok başarılı olduktan sonra, sitemiz ve müşteri tabanımız, bugün gördüğünüz çevrimiçi butik haline geldi. Erkan ticari operasyonlar ve finans bilgisi ve Güliş Satış ve Sosyal medya alanındaki uzmanlığı sayesinde, şirketi yılda 200.000'in üzerinde siparişi alan, en hızlı büyüyen çevrimiçi butiklerden biri haline getirmeyi hedefledik.

Güli’in Butiği, çoğunluğu ABD'ye  üretilen veya biten yüksek kaliteli, yerli ürünleri  sunmaktan gurur duyar. Koleksiyonumuza eklemek için her zaman muhteşem moda arayışları ararız, günlük olarak web sitemizde yeni gelenler bulunur.

       Ürünlerimizi en kısa sürede size ulaştırmak istiyoruz, böylece keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Malımızın mümkün olduğunca hızlı bir şekilde paketlendiğinden, sevk edildiğinden ve teslim edildiğinden emin olmak için büyük özen gösteriyoruz.

Ürünlerimizle ilgili her türlü sorunuz için bize bir satır bırakın! Sizden haber almak isteriz.

 
MediumSquareLogo.png